четвер, 25 травня 2017 р.

Кенді-бар... З чого ж почати?

Привіт, привіт! Надворі майже літо - пора святкувань, днів народжень, річниць, весіль... і всі хто хочуть бути в тренді, виглядати модно і їсти всілякі люксусуси обов"язково мусять освоїти ази створення Кенді - бару.
Якщо добре подумати, то нічого тут неосяжного немає, але давайте по-порядку.

Кенді - бар - європейська традиція оформлення солодкого столу, яка відрізняється від звичного нам, багатством декору, витриманим в одному стилі і надзвичайно красивими кондитерськими виробами.

Виявляється, у створенні Кенді бару є три основні нюанси:

1, Один стиль. Ні-ні... то не обов"язково тільки мультяшні герої мають бути)))) Головне, щоб ввесь декор гармонійно поєднувався між собою. Звісно, можна дотримуватись певної тематики і вже виходячи з цього втілювати задумку в життя.


2. Багато декору! А хіба його колись буває забагато???? Але тут справді важливо не переборщити... Бо недарма ж кажуть, що забагато - то нездорово. Тому в цьому випадку найкращий варіант - то гарний олівець і листок паперу, на якому зручно буде накреслити ескіз, а далі уже прорахувати деталі.

3. Правильні солодощі... так-так))) Виявляється, що це правило діє при оформленні будь-якого кенді-бару - ласування мають бути маленькими, порційними... "на один укус".... отакої! 


З іншого боку, це дуже зручно, як дорослим так і дітям))) 

Ну і про солодощі... то тут уже на ваш вибір. 
Та ось кілька варіантів: 
- Король усіх днів народжень - ТОРТ. Він зазвичай красується у центрі стола. 
- Кекси і капкейки.
- Макарони ( французький різнокольоровий десерт)
- Печиво - на ваш смак....
- Карамель, льодяники.
- Зефір, мармелад.
- Різнокольорові драже, арахіс, морські камінці.
- Фрукти.
- Напої ( порційні). 

Ну от, список готовий! 
А ще як варіант, можна гостям на завершення дійства, заради якого збирались, подарувати маленькі презенти зроблені власноруч...  - тут уже наскільки вистачить вам натхнення і фантазії.

Я надіюсь ця стаття буде доречною в рамках нашого СП "Домашній затишок", адже в першу чергу від нас залежить, як святкуватимуться важливі події в колі нашої сім"ї.

Приєднуйтесь до нас.

І я бажаю вам тепла та затишку! Немає коментарів:

Дописати коментар