середу, 3 травня 2017 р.

Декор до дитячого свята

Привіт, дорогі читачі! Це так класно, що вас більшає.
Чесно, ми хвилювалися, і за напівживий, як кажуть, блогспот, і за інтерес до цієї затії. Але наче потихеньку просувається, роботи в лінках додаються, підписники з’являються.
Нагадую, що до 10 травня ви можете взяти участь у розіграші подарунку на честь нашого відкриття.


І приєднатися до завдання місяця із будь-якою дитячою роботою. Подарунків розіграємо декілька! У взяти участь можна декілька разів!


А тепер ближче до сьогоднішнього огляду. Раз ми зачепили тему дитячих робіт і дитячого напрямку як такого, то обов’язково треба згадати про декор до дитячих свят.


Так, тут величезне різноманіття по складності, вартості, художній цінності. Але це має місце і розвивається. І це ж дуже класно, що багато матусь задумуються про те, щоб день народження малюка став особливим і не схожим на інші!
А коли малюк підростає і сам стає помічником?! От, цього року мій чотирирічний іменинник, який ще не вміє читати і писати, з величезним задоволенням робив зі мною топпери до святкового столу і вирізав «свою» цифру на бігшоті.

Отже, книга побажань. Різноманіття величезне – від блокнота до повноцінного альбома з місцем для  фото іменинника і майбутніх гостей, анкетами з питаннями про іменинника і т.д.
Запрошення на свято. Це мило. Наші бабусі і досі зберігають запрошення на перший ДН внука.
Цифра іменинника. Може, хтось зараз закидає мене помідорами, що це і не скрапбукінг зовсім у класичному його розумінні. Але повторюсь, це має місце і право на існування.

Цифри на підставках


Цифра об'ємна, яка може стояти без опори
Цифра з фотографіями


Це мило, це задає тон святу, це хороша ідея для фото малюка.

Ковпачки для іменинника


Гірлянди, баннери

Декор для святкового столу
Топпери, розсадкові картки
Упаковка для подаруночків для гостей
Тобто можна зробити все - на будь-який стиль, бюджет і політ фантазії. Але найголовніше, шоб іменинник відчув, що цей день є для нього унікальним і особливим.

Щиро вдячна за увагу і з нетерпінням чекаю ваших робіт про найдорожчих малюків!

Немає коментарів:

Дописати коментар