четвер, 21 вересня 2017 р.

СП Душевні подарунки. 1 етап. Конверт для грошового подарунку.

Привіт всім-всім наших любим читачам!!! Нарешті! Нарешті стартував наш супер крутий та корисний СП! Перший наш етап присвячений найпопулярнішому подарунку на свята - "будиночку" для коштів!
Кожна осінь для мене - це пора днів народженнь та всіляких річниць! Цього разу особливо багато днюшок у наймолодшого покоління нашої рідні! Тому конвертик я зробила дитячий - ось, ось, і моєму братику виповниться вже 3 рочки! Він присвячений йому) На конвертику знайшло притулок дуже багато маленьких вирізалок!!! А також два пензлика, для серйозної творочсті))))


Дуже захотілось мені додати блискучого свята! Тому не пошкодувала блискіток. Вони передають  приємну нотку веселого свята)Навирізалась цього разу дуже вдосталь! Таке все маленьке, і так багато! Дуже полюбляю таку справу! Серединочка оформлена дуже просто, щоб побільше можна було написати. А купюру буде тримати кружевна смужка паперу.

Ось такий милий конвертик вийшов! Будемо з радістю чекати на Ваші конвертики, коробочки та все-все-все, в чому можна дарувати гроші!
1 коментар: