суботу, 9 вересня 2017 р.

Милі серцю дрібнички треба зберігати красиво! Travel Box від Наталі Покотило.

Привіт. Як Ваші справи? Відпочиваєте чи вже повернулися з моря чи горів? Набралися сил чи тільки мрієте ? А з Вами на звязку) я, Наталя Покотило і наше завдання  Trаvel . По якому потрібно зробити будь-що для зберігання спогадів про літо чи про зиму, чи про якусь подорож з Вашого життя. Моя робота буде про літо і наш відпочинок на морі, а точніше про те що хомяку все треба) Повертаючись додому з відпочинку ми привезли з собою дуже багато сувенірів, мушлі, різних камінчиків, квиточки. Спочатку я все склала в ящик але зрозумівши те, що я хочу щоб все збереглося і з часом не погубилося, зробила так званий travel box чи коробочку для милих серцю дрібниць.
Декор поближче Кришка і дно обтягнуті тканиною з морським принтом. Основа пивний картон обклеяний крафт папером, а поверх дизайнерський папір з морськими жителями. Верх я прикрасила мереживом, вирубкою, квіткою, мушлями з моря та деко-топінгами.


Розмір коробки 18х12х12 см, всередині також крафт папір, а з зовні завязується коробка на лєнту з якорями. Ще трішки деталей.

Приєднуйтесь до нашого завдання. Чекаємо на Ваші чудові роботи та розповіді.

Натхнення Вам і цікавих ідей для творчості!

2 коментарі: