неділю, 19 серпня 2018 р.

Tavelbook від Lanusia

Літній привіт вам, наші друзі!
З вами Lanusia

Любите подорожувати? Я безмежно!
А як зберігаєте враження? Одним із способів є ведення тревелбуку, проте я не люблю його готувати заздалегідь, адже не знаєш кольорову гамму майбутніх фото, не можеш обрати декор для сторінок. Та і час витрачати на ведення записів під час подорожі не маю, адже завжди хочу більше побачити, більше дізнатися.

Цього липня мені пощастило потрапити у подорож, тож маю тепер і тревелбук, який хочу показати вам. Він поки що порожній, але заповню його найближчим часом. Буде додано багато фото ( можливо, ви бачили їх в Instagram), занотовано багато вражень, які до цих пір яскраві.

Ну, а тепер дивимося баааагаааато фото) Сподіваюся, у вас вистачить терпіння)

Тут буде написано сам маршрут :  Львів - Краків - Прага - Дрезден - Прага - Велічка - Львів Краків  - місто вражаюче, красиве та загадкове. Зі своїми легендами і позитивними людьми. Неможливо не закохатися у нього.У конвертику злотий та грошГостинний готель радо приймав нас.Прага вразила своєю красою. На кожному метрі відчуваєщ подих історії. Лабіринти вузьких вуличок вимагають карти)))
Сама карта зберігається ось тут, у конвертику. Чеська мова інколи дуже смішна для нас, весела. Запишу декілька цікавих слів та фраз тут.
 Дрезден  - резиденція герцогів та королів протягом багатьох століть. Архітектурні ансамблі, музеї, галереї дійсно приголомшують.


Дорога додому.
І відвідування копалень солі Велічки.


 Звісно, я точно знаю, що коли почну наповнювати фотографіями свій тревелбук, то додам ще сторінок та листочків для запису. Адже вражень привезла таку купу, що мій тревел , схоже, буде пухким.


Подорожуйте, це таке перезавантаження!
З вами була Lanusia

Немає коментарів:

Дописати коментар