четвер, 6 липня 2017 р.

Family. Натхнення від дизайнера Наталі Покотило

Доброго дня, дорогі наші читачі і гості Scrap Relax.
Сьогодні з Вами я, Наталя Покотило і моя перша робота по нашій дошці натхнення "Family". Чому перша? Тому що ми, дизайнери, стали першою сім'єю блогу Scrap Relax, тому що я вперше спробувала зробити сторінку 30х30 см, до цього мене лякав формат) але після спроби, мені сподобалося і я впевнена що вона не остання)))


Для мене сім'я - це ковчег порятунку, це фортеця, це запорука успіху, успіху у всьому, це оберіг від зради, підступності та самотності. Тримаючись разом, ми можемо здолати всі труднощі, навіть самі, на перший погляд, нездоланні. Найдорожче, що в людини є - це його сім'я, його рідні та близькі. Мені пощастило, тому що я виросла в великій і дружій сім'ї - дідусі і бабусі, мати і батько, троє братів і сестра, а також я, золота серединка))), я вдячна своїм батькам і рідним за життя, за науку, за підтримку, вони у мене найкращі, і такими залишаться. В даний час у мене вже є своя сім'я - це мій люблячий чоловік, який підтримує мене у всьому, це синочок, якому скоро 5, енерджайзер і непосида, а також я) мама і дружина. А зараз хочу показати сторінку, в стилі "Freestyle", яку зробила для дуже хорошої сім'ї, наших друзів. Одна чудова мить з їхього життя.
Я хочу, щоб у кожного з нас панували мир, злагода, любов, щоб сімейне вогнище горіло завжди! Я щаслива, що в мене є така сім'я, і дуже нею дорожу! А що для Вас сім'я? Приєднуйтесь до нашого завдання і розповідайте про свою сім'ю. Дякую що дочитали. До зустрічі. Всіх благ!!!

2 коментарі: