понеділок, 3 липня 2017 р.

Relax...від Дарії Довгань.

Привіт всім постійним читачам та гостям нашого блогу)))

Як проходить Ваше літо?? Можливо, Ви вже ніжитесь під яскравим та теплим сонечком десь на березі моря, океану?? чи, можливо, підкорюєте гірські вершини?? чи, можливо, гарно проводите час із своїми рідними, байдуже де, головне з ким))) 

Ну, наприклад, моє літо проходить на дитячому майданчику, загар під майку та шорти мені гарантовано))) 

Де б Ви зараз не були пам'ятайте місце для релаксу має бути завжди.

Тому сьогодні я до Вас із спогадами-натхненням про мою подорож до моря та про релакс.Це була моя остання морська подорож, рівно через рік я вже няньчила маленьку донечку Марійку, тому було не до моря. Але ж спогади ніхто не відміняв)))

Відкрию Вам один маленький секрет це не літнє море, а зимне. Фото зроблено в грудні 2013 року у Туреччині. Поїздка вийшла настільки спонтанною, що я ледь-ледь встигла закрити семестр, виставити всі оцінки і прийняти всі перездачі ... і ми полетіли до сонячної та теплої Туреччини. 
Це була чудова відпустка))) багато часу, місця та можливостей... 
Дуже люблю гуляти по березі моря... Люблю шум хвиль, які накочуються на берег , люблю шукати мушлі (до речі одна з них заховалася на сторінці), люблю крик чайок, люблю запах моря, солоний та свіжий ... от така прогулянка і є для мене релакс)))

Моя сторінка про прогулянку по узбережжю з хвильками, морською пінкою, чайками, бризками води та гарним настроєм - ну чим не релакс

А тепер до деталей:  А у Вас буває так, що наче вже готова робота, і вже готове обладнання для фотографування і от ще щось хочеться додати??? 
В цей раз це щастя спіткало і мене))) я вирішила додати легких детальок у вигляді прозорих дропсів. Вони мені нагадують капельки води, що принесла за собою морська хвиля)))Дякую, що поринули у спогади разом зі мною.

Де б Ви зараз не були пам'ятайте місце для релаксу має бути завжди.

Долучайтеся до нашого релаксуючого завдання і розкажіть нам про Ваш ідеальний відпочинок))))
З нетерпінням чекаю Ваших розповідей робіт у лінках.

Гарного Вам літечка та натхнення.

З Вами була Дар'я)))

Ми скоро повернемося!

3 коментарі:

  1. Даша, яка ти молодчинка:) Дуже гарна розповідь і сторінка причудова!

    ВідповістиВидалити
  2. Дашенька, классная, яркая, летная страничка. РЕлакс для меня в ней не только море на заднем плане, но и любимые штампы)))

    ВідповістиВидалити