неділю, 15 квітня 2018 р.

Стилі у скрапбукінгу.Mixed Media

Доброго дня, наші читачі та гості блогу!

Ми продовжуємо розповідати про стилі у скрапбукінгу. І сьогодні поговоримо про Mixed Media (далі ММ).
Виходячи з назви стилю (mixed media - «змішана техніка») - це суміш всіх можливих стилів, технік та матеріалів. Він стоїть на межі між скрапбукінгом як хобі і мистецтвом в цілому. І, мабуть, ММ один з найскладніших.
Основною відмінністю ММ є використання фарб, спреїв, грунту і пасти, нанесеної через трафарет. Але для того, щоб скрап-робота могла бути визнана мікс-медійною, вона повинна бути створена за допомогою мінімум трьох технік. І це не значить, що використавши акрил з різною технікою його нанесення, ваша робота стала мікс-медійною) А ось, якщо ви використали пасту, спреї та долучили штампи, то ласкаво просимо до ММ.
Також треба бути обережними зі змішуванням різних стилей у ММ, особливо з тими, які не поєднуються один з одним.
Та давайте, все ж таки, виділемо особливості та характеристики ММ.
 - змішання стилів і матеріалів.
 - застосування технік, які не використовуються в традиційному скрапбукінзі (дудлінг ручками, маркерами, користуватися лаками, поєднати в одній роботі кракелюр і створення фону за допомогою моделюючих паст).
 - цей стиль вражає уяву достатком кольорів і їх змішанням.
 - використовуються акрилові, акварельні фарбі, гуаш, туш, алкогольні чорнила і спреї.
 - "колажна" техніка виконання - для стилю характерні рукотворні фони, використання уривків газет, вирізок з журналів, ілюстрацій з книг, іноді хаотичне на перший погляд розташування елементів.
 - дуже часто роботи виконуються без використання фотографії або ж вона не є центром композиції. Джерело.

Щось ми вас трохи налякали) Насправді, ММ - це політ вашої фантазії. Озброївшись найрізноманітнішими матеріалами відпустить себе та творіть!

Давайте подивимось, як виклядають скрапові об'єкти у Mixed Media.

Джерело з МК
mixed-media-album-for-prima-marketing-classes-10Якщо ви новачок у цьому стилі та губитесь у всій цій різноманітності матеріалів для Mixed Media, то можете пройти по посиланню та подивитись відео про початковий набір для ММ.

Бажаємо безмежного польоту фантазії! Творіть із задоволенням!

Автор статті Антоніна Рапота. 

Немає коментарів:

Дописати коментар