середу, 13 червня 2018 р.

Натхнення та огляд дизайнерської посилки від Надії Міщєнко.


Привіт всім! Сьогодні я, Надія Міщєнко, розкажу і покажу свою дизайерську посилку від магазтну Скрап радість.
В цій посилочці буде багато різного: і паперчик, і клей, і квіточки. І, звичайно ж, неперевершенний та гарний чіпборд.Не хотілося мені залишати просто відео, тому частину диз. посилочки я пустила в діло! Квіти. Мої роботи, це в першу чергу квіти... Я їх обожнюю. Різні - великі та малі, рожеві чи жовті. Всі! Тому ідея цього проекту знайшла мене швидко та запала в серце міцно!


Романтичний та ніжний ліхтарик-свічник. Я так і бачу: балкон(нажаль садочку я не маю), плетені крісла та столик. Плед та ароматний чай)))) Ех, яка краса! А не ті гори строй матеріалів, що зараз там живуть.


Хотілося мені навіси та ручку під метал. Але, коли почала збирати, чомусь така комплектація мені здалась занадто важкою. Тому з"єднала дверцятка на стрічки. З тієї ж стрічки зробила ручку.


Дуже багато квітів знайшло собі прихисток. Навіть занадто багато))))
Також легкості додали дві стрічечки, з органзи та віскози. Віскозну стрічку прикрашають милі манюні.


Вінцем композиції стали пташечки. Вони просто неймовірні! Працювати було одне величезне та невичерпне задоволення.


З якої сторони не подивись - всюди краса. Верхній ярус прикрасила кружевною стрічкою. Також кружевні квіточки прикрашають основу квіткової композиції)


Напевно, по моїм роботам, видно слабкість до лавандового кольору. Чомусь цього року міцно він тримає мене в своїх обіймах.


Ось така серединка. Дуже мила. Єдине, висоту міряла під іншу, вищу свічечку. Але вона така заюзана була. Тому на фотосессію прийшла коротша, але гарніша)


Сподіваюсь, моя робота надихне Вас. Тому не забудьте завітати до нашого спонсору, який є виробником класного чіпборду - магазину Скрап радість, та знайти той чіпборд, в який закохається Ваше серце міцно. Як моє, в цих голубів.


Бажаю найніжнішого сонечка та найтеплішіх обіймів! Ваша Надія.

Матеріали, що були використані:

6 коментарів: