середу, 4 жовтня 2017 р.

Спільний проект "Душевні подарунки" 3 етап.

Доброго дня, вам, наші дорогі! 
Ну ось ми вже на екваторі проекту і цей екватор, мабуть буде найцікавішим...


Бо насправді дуже цікаво, які саме подарунки ви запропонуєте чоловікам. 


Для більшості скраперів(і не тільки)))) це найбільш складне завдання - чоловіче! Ох, як же тяжко нашим чоловікам догодити!))) Але додавши трошки фантазії та терпіння, ми можемо задовольнити смак найпримхливішому іменнику чи навіть ювіляру!
Давайте ж разом поглянемо на деякі підказки для нашої фантазії!


Як на мене, то кожна робота починається з кольору. Тому спершу розглянемо кольорові рішення в чоловічих роботах.Найчастіше використовуюсь бежеві, коричневі, сині, сірі та зелені кольори. Така "серйозна" палітра цілком доречнаі в чоловічому скрапі. Кольори надають надають особливої солідності  чи то стриманості роботі.

Другий, найбільш цікавий момент в чоловічих роботах - деталі!!!Ассортимент не такий великий, але не менш шикарний, ніж у жіночих роботах!


  • Напевне перше місце займуть різні шестерні!!! Вони просто надзвичайні! Шестерні можуть бути металеві, вирубні, чіпові, або навіть заповзяти зі старого дідового годинника!


  • Друге - брадси. Я їх просто обожнюю в чоловічих роботах! Металеві, мідні, зі всілякими знаками та стрілочками! Вони насправді класні помічники, оскільки роблять роботу більш вагомою та цікавою! Напевно ще додам сюди дропси, дотси та камінці клейові. Назвичайно елеганьні ізюминки!


  • І звичайно, королева майже всіх скрапових робіт - вирубка!!! Тут навіть писати нічого! Ну хто її не обожнює?! Є такі? Не вірю! То Ви ще улюбленого ножа не знайшли! Тут варіантів тисячі! Вже згадані шестерні, тежики, вуса, годинники, стрілочки, кіно стрічки та багато-багато іншого!!! 


Джерело з Мк 

І третій момент - це текстура! Текстурна паста, текстурна шкіра, всякі цікавенькі мік-медійні прийомчики та просто багато, особливо фонової, вирубки! Це надає роботі особливого шику. І тоді запам"ятається не тільки очами, але й руками! На дотик. Це буде неймовірна пам"ять про Ваш подарунок!
Джерело з МК. Фон із залишків вирубки!

Вже набігли якісь думки? Закрутиля шестерні? Зацокали годинники? Вже майже?!
Тоді давайте поглянемо на підбірку цікавеньких картинок та МК, які обов"язково запалять наші сердя та змусять чесатися наші ручки!!!


Шоколадниці
Всі хлопці люблять солодке! Навіть якщо "зовсім" не їдять його!Календарі - чудові помічники!Альбом - завжди доречний подарунок!

Дуже просто, але вельми стильно. Джерело з МК.


Органайзер! Завжди буде під рукою)


Блокнот - цілком статусний подарунок!


Джерело. Хто казав, що квіти не для чоловіків в скрапі?

Чекова книжка бажань - особливий подарунок)І вельми оригінальний подарунок - заначка!
А ще різні коробочки!


Підійде до самого екзотичного інтер"єру. Джерело з Мк

Купюрниці! Нехай кошти живуть в шикарному будиночку!Якщо наш одарюваний полюбляє читати, то закладочка буде доречна! Точно швидко та приємно)Стильна обкладинка на паспорт ніколи не буде зайвою!


Дуже проста, але приємна) Джерело

Ідей звісто тисячі! І всі нам під силу! Надихайтесь, творіть і мерщій до нас показувати!!!! І наші дівчата вже приготували для вас власні ідейки! Традиційні прев'юшки. Слідкуйте за новинами блогу!

Надя Міщенко


Тоня РапотаДарія Довгань

Нагадуємо правила проекту:

  1. Ви маєте бути в постійних читачах нашого блогу.
  2. Робота, яку ви представляєте в рамках спільного проекту має бути свіжою, і ніде раніше не публікуватись. Звісно, після старту проекту і вчасної публікації і додавання в лінки роботи, ви можете приймати участь в завданнях інших блогів. 
  3.  Переможець етапу обиратиметься з тих робіт, які додані до 10.10.2017 року. 
  4.  За головний приз будуть боротися учасники, якій пройдуть всі етапи проекту. 
  5. Тобто лінки будуть відкриті до кінця проекту, але переможців етапу ми обираємо з робіт які додані в межах тривалості конкретного етапу.
  6. В проекті можуть брати участь роботи, опубліковані в мережі Інстаграм. В цьому випадку в пості потрібно вказати нас @scraprelax та хештег #душевніподарунки_scraprelax 

Ми будемо дуже-дуже чекати на Ваші роботи!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар