середу, 18 жовтня 2017 р.

Бабине літо. Натхнення від Надії Міщенко

 Хто тут чекає на бабине літо!? Напевно всі його зачекались. Так хочеться поніжиться ще трошки на приємно м'якому та теплому сонечку, без шуб та шапок-вушанок))))) До речі, потепління вже обіцяють! Але для тих, хто  ну ніяк не може дочекатися тепла на вулиці, запрошуємо погрітися під промінчиками найтеплішого завдання "Бабине літо"! нагадую, що головні ОЕ - квіти та рослинні штампики.Осінь для мене, в першу чергу, це... Мій день народження!!!! А ще дощі. Я люблю їх,. Чи любила, так точніше) В моїй осені ніяких коричневих та багряних відтінків! А тільки мої улюблені - сині, фіолетові та зелені. А ще іній! Така собі біла фата з ранку на рослинках.
Формат мій самий улюблений))) АТС! Я їх дуже полюбляю. саме вони і привели мене до скрапу, як постійного хоббі))))
 В АТСках дуже багато квітів - і принт на папері, і флористичні відштамповки, і кружевні квіточки! Дуже хотілося добавити якогось чи то туману, чи то інею. А оскільки калька в мене була тільки з принтом мелодичним, то на карточках поселилися дуже милі та цікаві відштамповочки.
 Від самого початку, коли я ще точно не придумала формату роботи, вже знала - бут кржевним квіточкам! Вони в мене чомусь найбільше з бабиним літом ассоціюються. Можливо, тому що скоро зима, біла та пухнаста)

Так люблю різні написи в АТС! І цього разу не втрималась)


 Трошки деталей. Чимало різних вирізалок та відштамповок.


Надзичайно шикарний принт на папері. Просто неймовірно надихає!


Квіти та листочки від нашого любого спонора:
Це мої перші штампики цього виробника. Я дуже переживала, оскільки не профі в штампуванні. Але штампи виявилися надзвичайно класними! Як за якістю, так і за дизайном:


Дякую що були сьогодні з нами! Творчого тепла Вам навіть в саму холодну та дощову погоду!
До зустрічі в наступних завданнях! 

9 коментарів:

  1. Чарівні АТСочки))) Квітуча та таємнича серія вийшла!!

    ВідповістиВидалити
  2. Мені будь ласочка "Счастье рядом", в приват написала

    ВідповістиВидалити
  3. Дуже класні вийшли АТСочки, гарне компонування кольорів)))

    ВідповістиВидалити