вівторок, 3 жовтня 2017 р.

Мій Герой. Сторінкове завдання жовтня.


Ми впевнено крокуємо осінніми стежками, мріємо про хороше майбутнє, А може навіть є конкретна людина, стосовно якої і будуються плани? 

Ви не очікували від нас такої дошки натхнення??????? О... розумію! Ми й самі від себе не очікували! Але, воно того варте! 

Ми надіємось побачити в ваших роботах тих, хто допомагає вам рухатись вперед! Змушує своїм відношенням до вас - відчувати себе захищеною, іноді кокеткою, а іноді старанною ученицею...

Хто він? Чоловік, що вас надихає.
Яка зі сторін медалі більше вас притягує? Не дарма ж на фото величезну роль відіграють тіні...

І це не обов"язково мусить бути сторінка про вашого чоловіка чи коханого.
В нашому завдання є можливість підкреслити достойні риси характеру вашого сина, внука, племінника чи хорошого друга. Чи може улюблений персонаж, актор, діяч, письменник.


Ми вкотре нагадуємо, що сторінки у скрапбукінгу - це найбільш некомерційний продукт. Це те, що приносить вам задоволення, це ті моменти, які найбільше хочеться зберегти і коли дуже хочеться - не варто сумніватись і зволікати! 

Роботи нашої команди (за посиланням можна перейти, щоб роздивитися деталі):Творіть з задоволенням і розповідайте про свої роботи, адже кожна ваша робота - частинка вас самих! 


1 коментар: