пʼятницю, 24 листопада 2017 р.

Назад в дитинство. Натхнення від Антоніни Рапоти

Доброго дня, наші любі читачі та гості!

Сьогодні з вами я, Антоніна Рапота, і ми повертаємось в дитинство :)
Моєму синочку три рочки. Він дуже непосидюча дитина і не завжди виявляє інтерес до творчості :) Але до моїх матеріалів по скрапбукінгу він завжди небайдужий. Особливо до різних баночок та фарб. І завдяки нашому завданню йому нарешті пощастило добратися до штампів :) 
Вирішили робити осінню композицію (як серьозно звучить). Спочатку в хід пішли фарби. Листочок паперу був розфарбований різними кольорами, а вже потім на ньому ставили штампики. За вирізання відповідальною була я. А ще малий зробив пташок з кольорового тіста. Їм знадобився час для висихання. 
Загальну конструкцію та дерево зробила я. А вже клеїти допомогав синочок. 


Одна пташечка оселилася на дереві, а інші шукають їжу на землі. 
Я спеціально фотографувала без фонових листів, бо хотілося чомусь надати натуральності та реальності для нашої спільної роботи.
Не можу сказати, що все проходило без суперечок :) Частенько ролі виконавця та командуючого змінювались. Але однозначно, це було весело!
Хотіла для вас відзняти етапи створення, але мені категорично було заборонено це робити моїм маленьким командуючим. Ось так. Вся увага процесу ;)

Обов'язково приєднуйтесь до нашого завдання. Покажіть вашу спільну роботу з вашою дитиною та поділіться з нами як у вас проходить цей процес :)

Гарного всім настрою та плідної співпраці з нашими маленькими помічниками!6 коментарів:

  1. 😀 прикольно молодцы, нам вот только два было...уже несколько дней думаю чтобы нам замутить чтоб в конкурсе поучаствовать))

    ВідповістиВидалити
  2. Які ви молодці чудове деревце отрималось, а дітки такі потрібно щоб все по їхньому було, в мене трішки менший помічник і такий як ваший не посидючий))

    ВідповістиВидалити
  3. Яке гарне деревце! Вийшла справжня казкова книжка! Дуже мило, і як класно, що малюкам це подобається)

    ВідповістиВидалити