четвер, 30 листопада 2017 р.

Назад в дитинство з Марічкою Петраш.

Привіт, друзі, постійні читачі і просто гості! 

Сьогодні моя черга надихати вас на спільну роботу з дітьми і створювати хороші роботи! І робитиму я це не сама, а з найкрасивішою донечкою! 

Ось така вона, Соломія Петраш)) Ідею зробити листівку, для тітки на день народження Соля сприйняла на "УРА", бо то був один з днів, коли ми проганяли грип як могли, але він таки нас догнав.... Ну але ж мова зараз про листівку, тому грипу бажаємо щасливої дороги! 

Я запропонувала неабияккий вибір паперу для Скрапбукінгу, Соля мабуть хвилин 10 розглядала і врешті вибрала 2 види паперу, бо захотіла зробити 2 листівки. Одну для Христі, і одну для бабусі. 


Далі ми підібрали квіти, які були доречні до паперу. 


Наступним кроком зробили основу для листівки, я розрізала папір і вручила донечці клей)) Ну процес ви бачите на фото) 


Спочатку задумка була в тому, щоб було кілька видів скрапаперу і квіточка, але Солі захотілось поекспериментувати і ми дістали коробочку з карточками для Project Life, а там було з чого вибирати, повірте)) Отож, потрібні карточки підібрані, композиція дотримана, листівки на висоті!А найголовніше те, що це справді 100% ручна робота Соломії Петраш. 

Дякую вам, що дочитали, додивились))) Ми щиро чекаємо ваших робіт з малюками. Адже спільна робота - це завжди незабутнє свято! 


Натхнення вам, радості та любові. 
З вами були Соломія та Марічка Петращ) 

4 коментарі: