пʼятницю, 16 лютого 2018 р.

Стилі у скрапбукінгу. Прованс.

     Вітаю всіх! Сьогодні я, Ірина Скляр, познайомлю вас з надзвичайно романтичним стилем - провансом. Свою назву він отримав завдяки селищу на лазуровому березі Франції. Тут відчувається гармонія з природою, спокій та затишок.  Ця місцевість славетна своїми романтичними пейзажами з лавандовими полями, казковими будиночками, блакитним морем, ароматом пряних спецій, кави та смачної випічки. Прованс прийшовся до душі  багатьом художникам.  Тут надихалися Матіс, Пікасо і Ван Гог.     Прованс, чи французький кантрі, втілює в собі затишок та гармонію з природою. Для цього стиля характерним є оздоблення натуральними матеріалами і тканинами: льоном, бавовною,  деревом, камінням, витонченими кованими елементами. Старовинні фактури з тріщинами та сколами додають шарму. Використовуються ніжні, ніби вигорілі на сонці відтінки блакитного, бузкового, сірого. зеленого та коричневого кольорів. Підкреслюють простоту провансу  такі принти, як горошок, клітинка,  смужка та  квіти.

    Дизайнери вміло користуються романтичністю провансу в інтер`єрах. Оздоблення свого будинку у цьому стилі обирають люди, які втомилися від показної розкоші та лоску.  Прованс надає помешканню затишку та спокою, підкреслює жіночність його господарки. Дивлячись на ці інтер`єри, в них відчувається душа.

     

     В одязі для цього стилю характерне використання натуральних тканин пастельних відтінків. Романтичність провансу підкреслюється мереживом, рюшами, легкими матеріалами, квітковими принтами та багатошаровістю вбрання. Такий одяг вдало підкреслює  жіночність.
     Останнім часом надзвичайна ніжність провансу виводить його в лідери серед весільних стилів. І не дарма. Прованс надає чарівності. Він здатен перетворити найважливіший день в житті у казку.
Скрапбукінг також не оминув стороною цей дивовижний стиль. Здається, ці роботи світяться сонцем і пахнуть лавандою.


     Я впевнена, що прованс жодного не зможе залишити байдужим.  Пориньте і ви в атмосферу затишку, романтизму і єднання з природою. Створіть щось надзвичайно ніжне і жіночне. З нетерпінням чекатимемо на ваші роботи.

     З вами була Ірина Скляр. До зустрічі!

1 коментар: