понеділок, 7 серпня 2017 р.

Мандри з дизайнером Антоніною Рапотою!

Доброго дня наші любі читачі та гості!
Як проходить ваше літо? Ви вже відпочили чи тільки збераетесь?
Сьогодні я до вас з роботою до нашої Дошки натхнення "Мандри".Наша відпустка тільки попереду, але ми з моїм малим вже встигли трішечки помандрувати і завітали до нашої столиці у червні. Були в гостях у моєї сестри та по сумісництву хрещеної мого синочка :) Поїздка була хоч і недовга, але насичена. Та головною подією якої став похід до Київского зоопарку. Скільки ж було емоцій та радощів у малого! Тому вибираючи фотографії для сторінки, вирішила розповісти вам про цей похід :)
Цього разу мені захотілось, щоб головними у роботі стали фотографії. І не одна, і навіть не дві чи три. Тому я звернулась до європейського стилю складання сторінок :), в якому фотографій завжди багато.


В процесі у мене вийшла сторінка не зовсім в європейському стилі ;) Захотілось, щоб сторінка зберігла пам'ятні моменти нашої мандрівки. Тому тут розмістились квіток на потяг, бірочка від відвідування просто неймовірного парку. До речі, з квітка зробила кишеньку, щоб туди можна було ще щось покласти :)


Цей трамвайчик відіграє не тіль роль ОЕ :), бо Мирон дуже хотів проїхатись на справжньому трамваю, але у нас в місті лише одна лінія та вона не дуже зручно розташована. Тож він здійснив свою маленьку мрію у Києві. Ви б бачили його счастливі очі :)))А у зоопарку ми знайшли собі нового друга :)


На сторінці навіть знайшлось місце для квіточка із зоопарку та журналінгу.

Ось така яскрава мандрівка у нас вийшла :)
Дуже чекаємо ваших "звітів" про відпустки )) 


Гарного всім настрою!


8 коментарів:

 1. Клас! Ми теж дуже хотіли погуляти у Київському зоопарку. Нажаль, за один день всього не встигнеш. Сподіваюся, все ще попереду.

  ВідповістиВидалити
 2. Не чула про європейський стиль складання сторінок) дуже гарно вийшло і дійсно насичено та емоційно)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юля, спасибо большое :) Сама не так давно "встретилась" с ним :)

   Видалити
 3. Прикольна та яскрава сторіночка вийшла

  ВідповістиВидалити
 4. Дуже класно вийшло! Дивитися, не передивитися, стільки цікавих деталей😃

  ВідповістиВидалити