вівторок, 1 серпня 2017 р.

Дошка натхнення серпня. Мандри. Сторінкове завдання.

Привіт. Календар вже показує серпень. Трохи сумно, що доба довгожданного літа перейшла за полудень. Але все ж попереду ще цілий місяць тепла, пригод, відпусток і канікул. 
Разом з новим місяцем прийшов час і нашого нового завдання-асоціації. Ми не будемо оригінальні, оголосивши тему місяця. Тим не менш у нас на черзі - МАНДРИ. Однозначно, в скрапспільнотах ця тема зараз в тренді)))))
Ми - за активний відпочинок і пригоди. Тому розказуйте, що, де, коли і на чому. Поїздом, літаком, в жаркі країни чи на озеро за містом, веломарафон по мальовничим околицям чи може морська прогулянка на пароплаві. Розказуйте про той момент, який вам захотілось втілити у скрапі і запам'ятати. Чекаємо з нетерпінням!

Приймаємо сторінки, панно, холсти, портрети, виконані в техніці скрапбукінг. Обов'язковий елемент - зображення транспортного засобу у будь-якому вигляді.
І за традицією неодмінно розповідайте про ідею та історію, зображену в роботі. Тільки погляньте, як гарно потрудилася наша ДК:Дарія Довгань і надихаюча сторінка 
про ранковий чай на теплому морському узбережжі

Чекаємо ваші роботи до 15 вересня включно. 
За підсумками завданнями оголосимо топ найкращих робіт  і розіграємо приз місяця від нашого спонсора.


Приймаємо сторінки, панно, холсти, портрети, виконані в техніці скрапбукінг. Обов'язковий елемент - зображення транспортного засобу у будь-якому вигляді.
І за традицією неодмінно розповідайте про ідею та історію, зображену в роботі.


Немає коментарів:

Дописати коментар